Przedszkole Nr 15 - Otwock

Przedszkole Nr 15, ul. Majowa 44, 05-402 Otwock

Ważna informacja!

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w wyniku rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Otwock na rok szkolny 2019/2020, której wyniki zostały opublikowane zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu 18.03.2019 roku - oddziały przedszkolne tzw. klasy „0” zostały utworzone przy następujących placówkach:

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Sendlerowej w Otwocku*;
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. T. Kościuszki w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. M. E. Andriollego w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. J. Filipowicza w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Otwocku.

*oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 2 w Otwocku dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Dzieciom biorącym udział w naborze, dla których zabrakło miejsc w publicznych przedszkolach, oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych organ prowadzący wskaże miejsca w placówkach w możliwie najszybszym terminie, gdy tylko powstaną do tego organizacyjno – techniczne możliwości, o czym Państwo zostaniecie poinformowani pisemnie.

.

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Trwa rekrutacja do przedszkola P15 wszystkie informacje

uzyskają Państwo w poniższym linku.